Онлайн-заняття з ментальної підтримки: разом долаємо виклики

розділ: Новини | 0

У межах короткострокового проєкту з надання ментальної підтримки населенню командою психологинь було проведено три онлайн-заняття, які допомогли учасникам краще зрозуміти свої емоції, знайти підтримку та отримати практичні інструменти для подолання життєвих труднощів.

Наші теми:

  • «Втрата та захисні механізми психіки» (19 листопада 2024 року)
  • «Життя на межі: як приручити тривогу у світі, що постійно змінюється» (22 січня 2025 року)
  • «Коли серце втомилося: як пережити втрати та не зламатись під тиском подій» (27 січня 2025 року)

Лекції проводили Анна Рубан та Вікторія Сухарєва – досвідчені психологині, які поділилися важливою інформацією про роботу психіки у стресових ситуаціях та ефективні стратегії самодопомоги.

До занять долучилося близько 90 унікальних учасників із різних міст та країн, включно з Україною, Польщею, Німеччиною та США. Географія була надзвичайно широкою – до нас приєдналися мешканці Києва, Львова, Краматорська, Лос-Анджелеса, Охтирки, Сум, Гамбурга та багатьох інших міст.

Записи лекцій доступні на нашому YouTube-каналі «Психоедукація» у редагованому форматі – збережено корисну інформацію, водночас прибрано практичні кейси учасників та сенситивні індивідуальні обговорення.
Посилання https://www.youtube.com/playlist?list=PLnVH8cq4jUZqmqPmnQ0fxdVRiYGfwOUzz

Проєкт «Комплексна психологічна допомога для ВПО та постраждалих від війни: матеріали, публічні лекції, тренінги та індивідуальні консультації» реалізується ГО «Центр освіти впродовж життя» у партнерстві зі стипендіатами програми Завтра.UA.

Проєкт підтримується благодійною програмою Ukraine Relief Fund – спільною ініціативою Віктора та Олени Пінчуків, Фонду Віктора Пінчука, Еріка та Венді Шмідт (Schmidt Futures), Роберта Ф. Сміта (Vista Equity Partners), Minderoo Foundation (Ендрю та Ніколи Форрестів), Білла Форда та General Atlantic Foundation.