Перший Фестиваль неформальної освіти «Мистецтво Вчитися Разом»

розділ: Новини | 0

13 жовтня 2021 року громадською організацією «Центр освіти впродовж життя» було проведено Перший вечірній фестиваль неформальної освіти «Мистецтво вчитися разом» з нагоди Тижнів Німеччини в Україні.

На фестиваль завітали гості з німецького міста Целлє: керівниця народного університету м. Целлє (vhs Celle) Ліліан Штайнке та голова правління цього університету Міхаела Блок.

В рамках фестивалю відбувся круглий стіл із запрошеними гостями із Целлє, а також представниками DVV International в Україні, паном Леваном Квачадзе, регіональним директором в Україні, Молдові та Беларусі, паном Олегом Смірновим, директором представництва DVV International в Україні та пані Оксаною Кубрак, начальницею відділу «Проектний офіс» Сумської міської ради.

Протягом одного вечора в Конгрес-центрі СумДУ відбулося 36 тренінгів та майстер-класів, в яких взяло участь близько 300 осіб. На трьох тематичних виставках фестивалю було представлено твори сучасного мистецтва, враженнями від яких учасники мали змогу поділитися під час кава-брейку. Окрім офлайн-заходів, було влаштовано не менш корисну онлайн-програму.

Захід відбувся за підтримки Посольства Німеччини в Україні, Сумського державного університету, DVV International в Україні, та Сумської міської ради. Фестиваль проходив з дотриманням всіх вимог Постанови Кабінет Міністрів України щодо запобігання поширення COVID-19. Учасникам було видано захисні маски.