Участь у Міжнародному саміті з неформальної освіти

розділ: Новини | 0

Менеджер проектів ГО “Центр освіти впродовж життя” Римма Миленкова виступила в якості спікера на Міжнародному саміті з громадянської та неформальної освіти, який відбувся в місті Батумі (Грузія).

Міжнародний саміт, який був організований Східно-Європейською мережею громадянської освіти та Центром Стратегічного Дослідження і Розвитку Грузії ставив на меті об’єднати найкращі практики освітньої діяльності та представити найкращі освітні проекти, реалізовані в країнах Східної Європи.

Римма Миленкова провела воркшоп “Практики сommunity аrt як засіб громадянської освіти», де показала алгоритм включення освітніх компонентів у мистецькі процеси. Вона також виступила на панельній дискусії «Як зробити громадянську освіту привабливою», де висловила свою думку щодо впливу на формування громадянина через формальну й неформальну освіту.

Саміт об’єднав дослідників і практиків багатьох країн Східної та Західної Європи заради вдосконалення освітнього процесу та формування покоління свідомих громадян і відповідальних за свій вклад едукаторів дорослих.