Для всіх, хто цікавиться цифровими мистецтвами і бажає їх вивчати самостійно; викладає або збирається вивчати разом із дітьми вдома, – будуть проведені кілька стрімів в рамках програми “Цифровий Лікнеп”. Готуйте запитання на кожний стрім!
 
29.08 о 18:00 – Програмування – на цьому стрімі розберемо як (і яку) вивчити першу мову програмування і залежності від задач, які б ви хотіли вирішувати за допомогою програмування в майбутньому. Також особливу увагу буде приділено аспектам вивчення програмування у дитячому та підлітковому віці. Обов’язково будуть рекомендації по вибору додатків, книг, блогів тощо.
 
30.08 о 18:00 – Графіка та анімація – в цьому блоці ми розглянемо всі популярні програми для роботи зі всіма видами комп’ютерної (2D) графіки; розглянемо всі можливі напрямки розвитку початківця у графічному дизайні.
 
31.08 о 19:00 – 3D моделювання – на цьому стрімі поспілкуємося про всі популярні 3D редактори (як вибрати новачку, які редактори в якій сфері більше використовуються). Поговоримо про спеціалізацію у 3D та необхідну техніку для створення 3D графіки.
 
05.09 о 18:00 – Відеографія – під час цього стріму розглянемо яку техніку краще обрати новачку для зйомки відео та стрімів; поспілкуємось про розвиток і роль відео; а також зупинимося на популярних відео редакторах та програмах для стрімінгу.
 
06.09 о 18:00 – Інформатика – в цьому блоці будуть розглянуті набір знань та навичок, якими має володіти кожна людина; такий собі базовий рівень цифрової грамотності. Поговоримо як опанувати цю грамотність у будь-якому віці (як навчати дітей, які рекомендації надати підліткам для самостійного навчання, як навчатися у дорослому віці). Також поговоримо про концепції “навчання впродовж життя” та “як навчитися вчитися” через призму вивчення цифрових мистецтв.
Стрім транслюватиметься на платформі Twitch, канал: Martian Teapot.
Реєстрація на подію за посиланням (ми нагадаємо Вам про початок стріму, якщо Ви зареєструєтесь): https://forms.gle/dVujg39mqrJBdJbD9.
Ведучий програми: керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

https://www.bmz.de/en/

Партнери програми: Department of Economic Cybernetics, ERI for Business Technologies «UAB», Конгрес-центр СумДУ та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.