Чому обіцянки «просто, легко і швидко вивчити іноземну мову» надходять від людей, які 5-10 років вчили англійську? Чи правильно робити упор на кількість вивчених слів в іноземній мові? Чим відрізняються заняття дорослих та дітей?
📌 5 листопада о 17:00 ми проведемо безкоштовну лекцію, на якій відповімо на головні питання стосовно вивчення англійської, відповіді на які допоможуть вам систематизувати ваші знання.
📌 Лектор Леонід Цвєт також розповість чому учням пропонують навчитися говорити «як носії мови» і пояснить відмінності цілей, тривалості навчання, і методики в навчанні дітей і дорослих.
*Лектор: Цвєт Леонід Якович, автор інноваційної методики, дослідник і практик навчання англійської мови.
📌 Реєстрація. (Ви отримаєте повідомлення на пошту за кілька днів до лекції, участь безкоштовна). https://forms.gle/gLzBrSo43fDGtG8z7
 
📌 Вам підходить ця лекція, якщо:
– ви плануєте або нещодавно почали вивчати іноземну мову;
– не перший рік вивчаєте іноземну мову, але методика якої ви користуєтеся / яку вам запропонували не приносить належного результату;
– викладаєте іноземні мови і зацікавлені в нових знаннях для поліпшення якості викладання;
 
 
*Для довідки.
Англійською як рідною мовою розмовляють близько 450-500 млн осіб, зокрема в США, Великобританії, Австралії, Канаді. Англійську, як другу мову постійно використовують більше 2-х млрд осіб і ще, час від часу, близько 1.5-2-х млрд.
У країнах Європи англійською володіють від 20-25% населення, зокрема Румунія, Болгарія і до 86-96% – Данія, Нідерланди.
В Україні кількість користувачів англійської у 2019 році зросло до 18% і лише в Києві налічується близько 350 шкіл і курсів іноземних мов, переважно англійської.
📌 Реєстрація. (Ви отримаєте повідомлення на пошту за кілька днів до лекції). https://forms.gle/gLzBrSo43fDGtG8z7
—–
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

https://www.bmz.de/en/