Twitch є одним із найбільш популярних стрімінгових сервісів, але про нього й досі багато хто не знає. В рамках програми “Цифровий лікнеп” ми розпочинаємо цикл стрімів “Twitch для чайників”, в рамках якого будемо розповідати про саму платформу: як почати стрімити на Twitch, які розширення для взаємодії з аудиторією можна використовувати, корисні налаштування, оновлення правил та новини про саму платформу тощо. 30 липня о 19:00 відбудеться трансляція. Готуй питання та приходь на стрім!

Стрім транслюватиметься на платформі Twitch, канал: Martian Teapot.

Реєстрація на подію за посиланням (ми нагадаємо Вам про початок стріму, якщо Ви зареєструєтесь): https://forms.gle/pnjb3mAbFnxzAAcv5.

Ведучий програми: керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.

Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). https://www.facebook.com/BMZ.Bund / https://www.bmz.de/en/

Партнери програми: Department of Economic Cybernetics, ERI for Business Technologies «UAB», Конгрес-центр СумДУ та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.