«Енергодім» — це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.

✅ Фонд енергоефективності — єдина в Україні державна установа, створена Урядом України відповідно до Закону України “Про Фонд енергоефективності” з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі.

❓ Тож, як працює програма «Енергодім» та як отримати грант від Фонду енергоефективності?

?‍♂️ Ми запросили Andrii Borovyi, регіонального консультанта у Сумській області щодо програми підтримки Фонду енергоефективності України, а також юриста Artem Litvinenko.

Спеціалісти проведуть лекцію для співвласників багатоквартирних будинків та для ОСББ, на якій ви дізнаєтеся відповіді на наступні питання:

— Як працює програма «Енергодім» ?
— Як отримати фінансування від фонду енергоефективності ?
— Які вигоди від участі в програмі енергоефективності для співвласників багатоквартирних будинків?
— Які види фінансування можуть отримати індивідуальні та колективні учасники державних та місцевих програм?

✅ Лекція безкоштовна і відбудеться у форматі онлайн на платформі Google Meet.
✅ Для доступу просимо заповнити швидку реєстрацію: https://forms.gle/41kWWHj6mpoGgQmt8

Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). https://www.facebook.com/BMZ.Bund / https://www.bmz.de/en/