Вже третій університет в Україні запускає програму навчання за напрямом: кіберспорт! 16 липня о 16:00 в рамках програми Цифровий лікнеп відбудеться стрім, під час якого декан факультету фізичного виховання і спорту (ЧНУ ім. Петра Могили) Андрей Чернозуб та кіберспортсмен В’ячеслав Бірюк (дисципліна: Dota 2, команда: New Team 123, 1-е місце турніру: UUOPEN 2018) розкажуть про те, яка освіта потрібна кіберспортсмену, а також будуть відповідати на всі ваші питання. Стрім буде цікавий як батькам, які бачать в своїх дітях задатки кіберспортсмена, так і молодим людям, що обирають свій шлях у житті.

Стрім транслюватиметься на платформі Twitch, а також у Facebook. Запис стріму буде опублікований на платформі YouTube; а також буде доступна аудіоверсія інтерв’ю.

Реєстрація на подію за посиланням (ми нагадаємо Вам про початок стріму, якщо Ви зареєструетесь): https://forms.gle/bvsqbMcqRsdQWCB76.

Ведучий програми: керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.

Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). https://www.facebook.com/BMZ.Bund / https://www.bmz.de/en/

Партнери програми: Department of Economic Cybernetics, ERI for Business Technologies «UAB», Конгрес-центр СумДУ та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.