Генетично модифіковані організми – це погано, правда ж? Але наскільки це так вже погано? ? На нашому семінарі ви зможете взяти участь у неупередженому обміні думок про сутність ГМО, про їх вплив на здоров’я та довкілля, і чи можливе життя без ГМО в історичній перспективі. Чи добре то є що мінеральна вода Миргородська не містить ГМО? А якщо газована? ? А ліки проти COVID-19 та інших хвороб: чи можливі вони без використання ГМО? ? Відповідей на всі можливі запитання ми не знайдемо, але значно розширимо своє світоглядне бачення та покращимо нашу здатність до критичного способу мислення. Тож не вагайтеся, приєднуйтеся до нашого онлайн семінару 8 липня 18:30 ?

Лекція безкоштовна і відбудеться у форматі онлайн на платформі Zoom. Для доступу просимо заповнити швидку реєстрацію: https://forms.gle/4PukHwrg4RxXMygv7

➡️ Дата: 8 липня
➡️ Час: 18:30
➡️ Місце: Платформа Zoom

➡️ Посилання на лекцію в Zoom
https://us04web.zoom.us/j/73554648358?pwd=RkV5T2NaZXdWZFA2bXhSRDBQY2JiQT09

➡️ Ідентифікатор конференції: 735 5464 8358
Пароль: 0YXDxv

?‍? Лекцію читає Сергій Кириленко, кандидат біологічних наук, викладач Сумського державного університету, вчений з міжнародним досвідом наукової співпраці.

Перша зустріч «Ваше здоров’я та ГМО» відбудеться в рамках курсу «Збереження доброго здоров’я та активного способу життя в дорослому віці».

Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). https://www.facebook.com/BMZ.Bund / https://www.bmz.de/en/