Засновники організації:

Петрушенко Юрій Миколайович - доктор економічних наук, професор. Автор більше 100 публікацій (підручник та начальний посібник з грифом МОНУ, участь у монографіях, наукові та публіцистичні статті (у тому числі і за кордоном). Місце основної роботи - завідувач кафедри міжнародних економічних відносин (організаторська, наукова та викладацька діяльність) Сумського державного університету. Директор інформаційного Центру Європейського Союзу в Сумській області, Радник з питань місцевих фінансів у Сумському Центрі розвитку місцевого самоврядування. Заступник голови правління Української асоціації освіти дорослих.  Голова правління громадської організації «Рада молодих вчених» (досвід керівництва громадською організацією – 8 років (з 2010 по 2017 р.), досвід керівництва дослідницькою і проектною діяльністю у співпраці з міжнародними фондами – більше 10 років), співголова експертної комісії з екології та благоустрою міста при сумській міській раді, член громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.  Отримував гранти на проведення наукових досліджень від таких міжнародних організацій, як National Council of Economic Education (USA), Center for Advanced Studies and Education (CASE Lithuania), The Economics Education and Research Consortium (EERS), United Nations Development Programme (UNDP Ukraine) та ін. Член міжнародної асоціації інституційних досліджень. З 2010 по 2013 рік – був координатором мережі ВНЗ-партнерів Програми розвитку ООН в Україні. Постійно займається вдосконаленням власних освітніх компетентностей, є запрошуваним спікером міжнародних конференцій в сфері освіти дорослих. Ініціатор заснування Центру освіти дорослих «Education for Life» у м. Суми.

Костюченко Надія Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент, декан факультету підвищення кваліфікації викладачів, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Сумського державного університету. Займається освітніми програми для дорослих протягом багатьох років, у 2017 році нагороджена грамотою Сумської обласної ради за високі досягнення в науково-методичній роботі, професіоналізм та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців. Є постійним доповідачем міжнародних наукових та науково-практичних конференцій, зокрема Балтійської програми університетів, мережі The Learning Teacher Network (під патронатом UNESCO) та інших.  Підвищувала свою кваліфікацію шляхом участі у понад 50 семінарах,  літніх школах, форумах та інших наукових заходах України та Європейських країн. Грантова діяльність є широкою та тривалою: у 2011-2013 рр. працювала над науковим дослідженням в рамках гранту від Консорціуму економічної освіти та досліджень (EERC); в період 2011-2014 рр. виконувала дослідження в рамках проекту «Global Health Economics» від Європейського університету. У 2013 р. отримала грант від МОН України на стажування в Лондонському університеті (Великобританія). Протягом 2015-2017 рр. реалізовувала швейцарсько-естонсько-український проект в рамках гранту SCOPES від Швейцарського національного наукового фонду.

Миленкова Римма Володимирівна, кандидат педагогічних наук, куратор галереї, дизайнер культурних й освітніх програм, викладач, співорганізатор громадських культурних заходів. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, факультет іноземних мов (англійська і німецька мови) у 1996 році; отримала додаткову спеціальність на факультеті післядипломної освіти СДПУ ім. А.С.Макаренка  (практична психологія) у 2005; навчалась в аспірантурі в Інституті педагогіки АПН України (Київ), в лабораторії інноватики з 2005 по 2009 роки та захистила дисертацію з проблем формування інноваційної культури у 2009 році в Університеті менеджменту освіти АПН України (Київ). Має більше 50 навчальних та наукових публікацій (начальний посібник з грифом МОНУ, участь у монографіях, наукові та публіцистичні статті (у тому числі за кордоном), тези конференцій, коментарі в місцевих ЗМІ). На теперішній час працює в Навчально-науковому інституті Бізнес Технологій «УАБС» СумДУ на посаді доцента кафедри іноземних мов. Крім цього, є куратором галереї актуального мистецтва «академArt» та куратором експозиційних проектів; в громадській організації Сумська обласна організація художньої майстерності «Студія Данченко» є директором та викладачем курсу сучасного мистецтва.

Смоленніков Денис Олегович, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри управління, заступник директора з виховної роботи та гуманітарних питань Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, Сумський державний університет. Закінчив інженерний факультет (бакалавр, напрям підготовки «Енергетика», 2000–2004 рр.; магістр, спеціальність «Холодильні машини і установки», 2004–2005 рр.) та факультет економіки та менеджменту Сумського державного університету (аспірантура, спеціальність «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища, 2005–2008 рр.»). Має більше 100 навчальних та наукових публікацій, є організатором всеукраїнських та міжнародних конференцій. Громадську діяльність розпочав в шкільні роки, долучившись до Правління СМДМГО «Інтелект-клуб». Є одним з ініціаторів та засновників руху Footquest.sumy.ua, організатором різноманітних інтелектуальних змагань для молоді міста Суми. Має досвід керівництва міжнародними науковими та освітніми проектами, бере активну участь в організації заходів проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», Балтійської програми університетів, Швейцарського національного наукового фонду, Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій тощо. Постійно підвищує свою кваліфікацію в освітніх установах та організаціях Польщі, Естонії, Литви, Латвії, Данії, Швейцарії, Чорногорії, Фінляндії та інших країн світу.

Хвостов Сергій Леонідович, директор Конгрес-центру СумДУ.  Працює у сфері освіти з 1997 року, коли починав вчителювати в школі № 21 м. Суми. Після була робота у Служба в справах дітей, а із 2002 Сергій Леонідович викладав курс «Філософія» в  УАБС та керував міжнародним відділом. З 2015 року став директором Конгрес-центру. З 2013 року займається освітніми проектами для дорослих. Особливу увагу приділяє проектам із розвитку підприємництва та бізнесу. На рахунку – більше 100 організованих подій в сфері сприяннят розвитку підприємств, підприємництва та бізнес-середовища міста та регіону.

Швіндіна Ганна Олександрівна, доцент кафедри управління СумДУ, менеджер проектів ГО «Рада молодих вчених».  Працює в сфері освіти із 2001 року, де отримала професійний розвиток із посади асистента до посади доцента. Займала адміністративні посади – заступник завідувача кафедри управління, потім заступник директора інституту ФЕМ із наукової діяльності. Із 2011 року регулярно приймає участь в грантових дослідженнях різного масштабу та соціальної дії. Займається дослідницькими та освітніми проектами.  Основний фокус приділяє проектам в сфері розвитку підприємництва, розвитку промислових підприємств, зменшення безробіття та покращення туристичної привабливості міста. Повне резюме можна знайти тут LinkedIn