Запрошуємо на цифровий лікнеп! Спілкуємось про набуття професії – Unity розробник! Програміст Дмитро Стрюк під час стріму, що розпочнеться 6 лютого (субота) о 15:00, розповість все, що потрібно знати, щоб стати програмістом в індустрії відеоігор, а також відповість на всі твої питання. Буде цікаво і весело. Приходь на стрім!
 
?Стрім транслюватиметься на платформі Twitch (канал: Martian Teapot).
 
?Запис стріму буде опублікований на платформі YouTube (канал “Цифровий Лікнеп”); а також буде доступна аудіоверсія інтерв’ю.
 
✏️Реєстрація за лінком: https://forms.gle/yCu2TXConiakx3kt7.
 
?Про спікера: Дмитро Стрюк працює програмістом з 2011-року, з Unity почав працювати з 2013-го. За час кар’єри розробляв ігрові проекти різних жанрів: MMORTS, Hidden Objects / Adventure, Match 3, Casual games, VR-games. Працював у компаніях DataArt, Serious Cake (Whaleapp), Innovecs. Зараз працює в компанії Playtika. Обіймав позиції Senior developer, Team / Tech Lead. Читав курси розробки програмного забезпечення в Комп’ютерній Академії ШАГ з 2013 по 2015 роки.
Ведучий програми: керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.
_________________
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

 / https://www.bmz.de/en/

Партнери програми: Department of Economic Cybernetics, ERI for Business Technologies, Конгрес-центр СумДУ та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.