Запрошуємо на цифровий лікнеп! Спілкуємось про набуття професії – геймдизайнер! Геймдизайнер Єгор Бондар (один із тих, кто створив Metro: Last Light) під час стріму, що розпочнеться 25 листопада о 19:00, розповість про специфіку роботи геймдизайнером і як ним стати, а також відповість на твої питання. Буде цікаво і весело. Приходь на стрім!
Стрім транслюватиметься на платформі Twitch. Запис стріму буде опублікований на платформі YouTube (канал “Цифровий Лікнеп”); а також буде доступна аудіоверсія інтерв’ю.
Реєстрація на подію за посиланням (посилання на стрім у шапці форми реєстрації; ми нагадаємо тобі про початок стріму, якщо ти зареєструєшся): https://forms.gle/wRFa6wsNsQkxmR4U6.
Ведучий програми: керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.

Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

 / https://www.bmz.de/en/

Партнери програми: Department of Economic Cybernetics, ERI for Business Technologies «UAB», Конгрес-центр СумДУ та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.