Запрошуємо на цифровий лікнеп! Спілкуємось про набуття професії – відеограф! Мультимедійна журналістка Ольга Коренєва (досвід “від репортажки до художки та іміджевих відосів”) під час стріму, що розпочнеться 2 грудня (середа) о 19:00, розповість все, що потрібно знати, щоб стати відеографом, як вчитись, як заробляти гроші на відео, а також відповість на всі твої питання. Буде цікаво і весело. Приходь на стрім!
?Стрім транслюватиметься на платформі Twitch.
?Запис стріму буде опублікований на платформі YouTube (канал “Цифровий Лікнеп”); а також буде доступна аудіоверсія інтерв’ю.
✏️Реєстрація за лінком: https://forms.gle/ZhRHUqtimpqNjveQA.
?Кому буде корисно: майбутнім відеографам, блогерам, операторам, відеомонтажерам, журналістам та усім, хто бажає зробити відеографію своїм хобі.
Ведучий програми: керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.
_________________
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

 / https://www.bmz.de/en/

Партнери програми: Department of Economic Cybernetics, ERI for Business Technologies «UAB», Конгрес-центр СумДУ та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.