Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь в серії тренінгів, де ви отримаєте знання з проєктного менеджменту та створите свій власний проєкт. ?
? Для участі необхідно сформувати команду із 4х осіб та подати заявку до 26 листопада: https://bit.ly/sumdu2020
Якщо не встигли сформувати команду, ви зможете знайти собі друзів та створити команду вже на проєкті.
Проєкт складається з 2 подій, а саме, тренінгова програма та проєктний конкурс. Тренінгова програма з проєктної діяльності проводиться 27 – 28 листопада 2020 року в онлайн режимі, та 10 грудня проходить конкурс проєктів: їх захист, підбиття підсумків та визначення переможців.
Всі учасники отримають сертифікат, автори найкращих проєктів нагороджуються.
?‍??‍? Тренінгова програма проводиться успішними підприємцями, керівниками (менеджерами), державними службовцями та проєктними менеджерами-переможцями конкурсів місцевого та національного рівнів.
▪️ Під час тренінгів ви сформуєте практичні навички розробки проєктів, опануєте практичні інструменти та методи роботи менеджера, розвинете організаторські якості.
? Тож, якщо ви прагнете отримати знання з проєктного менеджменту, навички складання проєктних заявок для участі в грантах й конкурсах та створити свій власний проєкт, реєструйте свою команду за посиланням: https://bit.ly/sumdu2020
—–
Проєкт реалізується за підтримки ГО Центр освіти впродовж життя та Сумської міської ради.