Цього разу спілкуємось про інфодемії, фейкові новини, критичне та кліпове мислення, а також про останні новини із сфери кібербезпеки! 31 липня о 19:00 відбудеться черговий стрім із циклу “Цифрова (не)безпека!” в рамках програми Цифровий Лікнеп, під час якого ми будемо як завжди з гумором говорити про серйозні речі, а також відповідати на всі ваші питання. Буде цікаво і весело. Приходь на стрім!

Стрім транслюватиметься на платформі Twitch, а також у Facebook. Запис стріму буде опублікований на платформі YouTube; а також буде доступна аудіоверсія інтерв’ю.

Реєстрація на подію за посиланням (ми нагадаємо Вам про початок стріму, якщо Ви зареєструетесь): https://forms.gle/HDR4qyj4eGSSPomY7.

Ведучі програми: 3D Artist Роман Матлов та керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.

Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). https://www.facebook.com/BMZ.Bund / https://www.bmz.de/en/

Партнери програми: Department of Economic Cybernetics, ERI for Business Technologies «UAB», Конгрес-центр СумДУ та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.