Протягом вебінару ми будемо відповідати на найпоширеніші та найхвилюючі питання:
? Хочу поїхати на навчання/стажування/роботу за кордон – як?
? А якщо не маю коштів, як отримати на це грантове фінансування?
? Я добре вчуся і хочу отримати диплом в ЄС – що для цього зробити?
? Я успішно навчаюся в аспірантурі або є успішним науковцем – як залучити грант для того, щоб прогресувати у своїй кар’єрі?
Ми обговоримо філософію донорів та аплікантів на гранти, а, відтак, зрозуміємо як правильно шукати конкурси грантів, як розуміти їх умови та успішно їх вигравати. Звичайно, за годину не можливо дізнатися всі секрети або отримати всі ключові навички. Проте, якщо ви знаєте основні принципи процесу – все вдасться!
 
?Розклад:
25 грудня 17:00
26 грудня 10:00
27 грудня 17:00
 
?Запрошуються студенти, аспіранти та викладачі. Вебінар є безкоштовним, посилання на Zoom ми відправимо після реєстрації: https://forms.gle/kEBDqTqFzyTYn2Dg7
?‍? Всім цим буде ділитися наш тренер: Замора Оксана Михайлівна, к.е.н., доцент СумДУ, експерт CEASC, співзасновник Асоціації проєктних менеджерів України, тренер Центру освіти впродовж життя, Суми. Людина, що отримала понад 30 індивідуальних грантів різного характеру.
Тренер-практик з неформальної освіти та консультант з міжнародного розвитку університетів та особистостей. Має 10+ років досвіду роботи в третьому та освітньому секторах з розробки/реалізації вітчизняних та міжнародних проєктів, зокрема фінансованих ЄК, НФД, FAO, ЦЕІ, UNESCO та ЄБРР.
 
——
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти й навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

 / https://www.bmz.de/en/.