Сучасний тайм-менеджмент пропонує безліч різних методів підвищення особистої продуктивності, які дійсно працюють. Здавалося б, проблема вирішена. Однак часом ми стикаємося з тим, що, всупереч планам, раптом виявляємо себе, залипшими в Youtube або ж ми задумливо перегортуємо стрічку в Instagram. Що ж за чортівня відбувається з нами?
На вебінарі ми розглянемо модель Тіма Урбана й основних внутрішніх “гравців” в наших головах (раціональна людина, мавпочка миттєвого задоволення і панічний монстр), а також те, як вони впливають на наші рішення. Вебінар може бути корисний людям, які цікавляться управлінням часом, а також хочуть навчитися як прийняти свої особливості, щоб використовувати їх для спокійного і розміреного завершення важливих справ.
? Вебінар є безкоштовним, посилання на Zoom ми відправимо після реєстрації: https://forms.gle/DECN93FyJypT4RFH8
 
?‍? Тренер: Владислав Домбровський, канд. екон. наук, тренер Центру освіти впродовж життя, Суми
—–
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти й навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

 / https://www.bmz.de/en/