Для всіх, хто цікавиться розробкою ігор і бажає зробити цей напрямок своїм хобі, стати розробником інді-ігор або влаштуватись в геймдев компанію! Ми продовжуємо курс по створенню 3D гри в програмах Unity та Blender в рамках програми “Цифровий Лікнеп”. Ознайомитись із матеріалами I блоку можна на Youtube каналі “Цифровий Лікнеп”.
20.11 о 18:00 – Health system (Unity): створення полоски життя гравця; поповнення і втрата життів.
28.11 о 18:00 – Rigging and Animation (Blender): створення кісток та скелетної анімації персонажа.
29.11 о 18:00 – Animation Controller (Unity) – імпорт анімації в Unity та налаштування анімації гравця.
30.11 о 18:00 – Player Controller (Rigidbody + Raycast): рух гравця, реалізований на основі компонентів Rigidbody + Raycast.
Стріми транслюватимуться на платформі Twitch, канал: Martian Teapot. Якщо Ви пропустите пряму трансляцію, Ви зможете продивитись стрім у записі на YouTube каналі: Цифровий Лікнеп.
Реєстрація на подію за посиланням (посилання на стрім у шапці форми реєстрації; ми нагадаємо тобі про початок стріму, якщо ти зареєструєшся): https://forms.gle/ADg6JmziEJn8YAoi6.
Ведучий програми: керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
https://www.facebook.com/BMZ.Bund/https://www.bmz.de/en/
Партнери програми: Department of Economic Cybernetics, ERI for Business Technologies «UAB», Конгрес-центр СумДУ та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.