Мрієте про грантове фінансування вашого наукового проєкту?
Протягом наших вебінарів ми пройдемо філософію найважчого етапу в житті грантоподавача: як обрати з мільйона можливих альтернативних розв’язань проблеми саме те, яке відповідатиме критеріям грантового фінансування.
? На серії із двох вебінарів з експертом проєктного менеджменту пані Оксаною Заморою ми розглянемо шлях від ідеї до формулювання її у формі, цікавій для донора.
А також пройдемо перші кроки планування виконання проєкту відповідно до ваших завдань. Ми опрацюємо тактику виконання видів діяльності в рамках кожної поставленої цілі проєкту так, що була вибудована чітка логіка проєкту, зрозуміла донору.
*Серія тренінгів може бути цікава тим, хто виношує ідеї наукових проєктів та планує знайти грантове фінансування.
 
?‍? Тренер: Замора Оксана Михайлівна, к.е.н., доцент СумДУ, експерт CEASC, співзасновник Асоціації проектних менеджерів України, тренер Центру освіти впродовж життя, Суми. Практикуючий тренер неформальної освіти та консультант з міжнародного розвитку університетів та особистостей. Має 10+ років досвіду роботи в третьому та освітньому секторах з розробки/реалізації вітчизняних та міжнародних проектів, зокрема фінансованих ЄК, НФД, FAO, ЦЕІ, UNESCO та ЄБРР.
 
—–
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти й навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

 / https://www.bmz.de/en/