«Обов’язок утримувати своє майно лежить на співвласникові» — так говорить законодавство України. А хто і як має утримувати це майно?
Створивши ОСББ у багатоквартирному будинку, для якісного управління багатоквартирним будинком загальні збори мають сформувати дієві органи управління-правління та ревізійну комісію. А з чого починати, щоб управління було якісним і де, хоча б, отримати документацію на будинок?
 
Саме з правилами формування органів управління ОСББ, їх повноваженням та питаннями початку діяльності новоствореного ОСББ будемо розбиратися на практичному вебінарі «Правове регулювання прийняття рішень в ОСББ» разом з Тамарою Харченко, Координаторкою Проєкту ЄС/ПРООН «Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Об’єднання співвласників будинків для сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) в Сумській області 03.03.2021 року об 17.00 годині.
✅ Для доступу просимо заповнити швидку реєстрацію: https://forms.gle/od9T6PjwVtVjPiAx6
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

https://www.bmz.de/en/