Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку є однією із форм управління багатоповерхівкою в Україні (окрім самозабезпечення та управителя). І, власне кажучи, найефективнішою.
Як юридична особа ОСББ забезпечує і захищає права співвласників та слідкує за дотриманням їхніх обов’язків? ? А з чого починати і як правильно провести установчі збори? Які норми передбачити у Статуті ОСББ для найефективнішого функціонування та як зареєструвати ОСББ і бути неприбутковою організацією? ?‍♀️
Це найчастіші запитання від співвласників багатоквартирного будинку, що мають на меті створити спроможне ОСББ у власному будинку.
Саме з цими питаннями будемо розбиратися на вебінарі «Правові засади ОСББ: створення, функціонування, взаємодія з іншими структурами» разом з Тамарою Харченко, Координаторкою Проєкту ЄС/ПРООН «Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Об’єднання співвласників будинків для сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) в Сумській області.
? Вебінар відбудеться 01.03.2021 року о 17:00.
? Лекція безкоштовна і відбудеться у форматі онлайн на платформі Google Meet. Для доступу просимо заповнити швидку реєстрацію: https://forms.gle/8nGxrQm3U12H6yVKA
—–
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

https://www.bmz.de/en/