Бібліотеки, громадській організації, університети, центри дозвілля, музеї та галереї можуть ефективно розвиватися в онлайн просторі.
Виникає питання: як розпочати діяльність в онлайн-платформі та змінити методи поширення інформації, коли немає досвіду? ?
? Ми проведемо серію безкоштовних тренінгів зі спеціалістами і поговоримо про:
— розкриття потенціалу людей, які працюють у публічній освітній сфері;
— методи анімації бібліотек, галерей та інших публічних просторів й інтеграцію їх діяльності в загальну структуру неформальної освіти міста;
— підвищемо рівень громадянської освіти працівників.
? Дякуємо за реєстрацію! Група набрана!
(Реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/jZkvPxpHGfvTVgxu5)
 
Детальніше про тренінги.
? 23.11 о 15:30 – 16:30 Перегляд особистісних та суспільних цінностей в умовах пандемії.
Обговорення викликів, цілепокладання, усвідомлення можливостей. Громадянська освіта як важлива компетентність сучасної людини– не формально, а цікаво. Селф-брендінг людей публічної сфери.
 
? 24.11 о 15:00 – 16:00 Психологічна адаптація особистості до роботи в онлайн.
Особливості роботи онлайн, роботи з представниками інших поколінь. Методики роботи зі стресом і демотивацією, пошуки нових смислів.
 
? 25.11 о 15:00 – 16:00 Як вижити онлайн.
Розширення функцій сучасних публічних просторів; Промоційні заходи онлайн. Способи організації діяльності в умовах пандемії – як вижити онлайн;
 
? 26.11. о 15:00-16:00 Перспективи для розвитку публічних просторів.
Розгляд найкращих прикладів адаптації до нових умов. Презентація учасниками міні-проєктів з анімації публічного простору.
 
Учасники отримують:
• Диплом ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки Німецької організації DVV International на 8 годин підвищення кваліфікації.
• Один з учасників кожної зустрічі також виграє заохочувальний приз, якій буде передано йому разом з сертифікатом.
• Учасники зможуть впливати на формування програми, формулюючи запит, або розповідаючи про власний досвід.
—–
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

 / https://www.bmz.de/en/