Доцент СумДУ Олег Туляков продовжує ознайомлювати широкий загал з основами й технологіями ефективного мислення.
27 лютого буде проведено вступне заняття «Вступ до критичного мислення. Логічне поняття» до подальшого курсу «Критичне мислення».
На лекції слухачі дізнаються про сутність та актуальність критичного мислення. Починаючи з першої зустрічі, Ви почнете опановувати логічне поняття, як одну з форм мислення.
➡️ 27 лютого
➡️ 10:00
➡️ Google Meet
? Вебінар є безкоштовним, посилання на Google Meet ми відправимо після реєстрації: https://forms.gle/SkqWpTjL9L6YsaV68
Якщо Ви:
— навчаєтесь з метою успішного опанування дисциплінами;
— працюєте задля підвищення рівня своїх розумових можливостей виконувати професійні задачі;
— схильні до філософських роздумів;
— бажаєте змінити своє життя шляхом осмислення сутності подій та процесів у часі, в якому живемо, то вам безперечно буде цікавий цей курс.
?‍? Олег Туляков почав викладати науки про мислення з 1998 року. З 2017 року почав викладати основи мислення не тільки для студентів, але й для широкого загалу, використовуючи при цьому формати відкритих лекцій з інтерактивними елементами. Зараз він активно популяризує філософське знання.
 
—–
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти й навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

 / https://www.bmz.de/en/